TRUHLÁŘSTVÍ, DŘEVOSTYL PLUS s.r.o.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA NÁBYTKU

O NÁS

PRODUKTY

NAPIŠTE  NÁM

KONTAKT

CENÍK

REFERENCE

FOTOGALERIEŽIDLE LAVICE POSTELE BARY SKŘÍNĚ VESTAVNÉ SKŘÍNĚ INTERIÉRY RESTAURACÍ STROPY STOLY KONFERENČNÍ STOLY PSACÍ STOLY ZASEDACÍ MÍSTNOSTI OBÝVÁKOVÉ STĚNY KUCHYNĚ DĚTSKÉ POKOJE INTERIÉROVÉ DVEŘE VCHODOVÉ DVEŘE OSTATNÍ
PRODUKTY

NAŠIMI PRODUKTY JSOU:

Veškerý nábytek vyrábíme převážně z masivního dřeva (dětské pokoje, obývací pokoje, skříně, kanceláře, ložnice, vybavení interiérů restaurací, barů, penzionů, atd. včetně počítačového návrhu)

VÝROBA ŽIDLÍ:

Židle jsou čepované, tudíž jsou vhodné do zatěžovaných interiérů. Jsou vyráběny tradiční metodou a garantují spojení funkcionality, konstrukční pevnosti a sedacího komfortu. Nabízíme 4 letou záruku na konstrukční pevnost sedacího rámu za předpokladu splnění podmínek standardního způsobu používání. Židle vyrábíme celodřevěné nebo čalouněné - buď sedák nebo i opěrka. Čalounění nabízíme z mnoha látek, látku je možné dodat i dle vlastního výběru.

Čepovaný spoj.

VÝROBA STOLŮ:

Nabízíme široký sortiment stolů všech rozměrů dle přání. Na přání si můžete dohodnout atypický rozměr, sílu plátu. U nás naleznete jak jídelní dřevěné stoly, tak i kuchyňské stoly. Naše stoly najdou uplatnění v kavárnách, restauracích, bistrech, cukrárnách nebo v domácnostech. Vzhledem ke své kvalitě je můžete použít do zátěžových prostorů. Samozřejmostí je odolná konstrukce, vysoká stabilita a konstrukční pevnost.

VÝROBA LAVIC:

Lavice jsou čepované, tudíž jsou vhodné do zatěžovaných interiérů. Lavice vyrábíme celodřevěné nebo čalouněné - buď sedák nebo i opěrka. Čalounění nabízíme z mnoha látek, látku je možné dodat i dle vlastního výběru.

VÝROBA POSTELÍ a NOČNÍCH STOLKŮ:

Dle přání zákazníka jednolůžka, dvoulůžka. Postele lze dodat i s matracemi dle výběru. Samozřejmostí je odolná konstrukce, vysoká stabilita a konstrukční pevnost.

VÝROBA BARŮ:

Bary vyrábíme včetně návrhu a montáže.

VÝROBA SKŘÍNÍ, SKŘÍNĚK, KOMOD:

Výroba kuchyňských i šatních samostatných a vestavěných skříní dle přání.

Výroba skříní z masivního dřeva i z lamina.

VÝROBA INTERIÉRŮ RESTAURACÍ A PENZIONŮ:

- vybavení včetně návrhu a montáže

VÝROBA INTERIÉROVÝCH i VCHODOVÝCH DVEŘÍ:

- vyrábíme dveře a zárubně (převážně interiérové) z masivního dřeva

VÝROBA KUCHYNÍ:

- vyrábíme kuchyně, kuchyňské linky z masivu i z lamina včetně počítačového návrhu

DŘEVOSTYLPLUS, s.r.o.
Záhoří 3, 384 81 Čkyně, e-mail: drevostylplus@seznam.cz, www.drevostylplus.cz